пoчетна:једносменски рад: угледни часови: секције: фотогалерија: огласна табла: професионална орјентација: контакт:

Креативна радионица-продужени једносменски рад

(ученици од 1 до 4 разреда)

Ове школске године(2019-2020) од 1. септембра   реализује се пилот-пројекат чији је главни циљ пружање додатне образовно-васпитне подршке у учењу и развоју ученика кроз различите моделе обогаћеног једносменског рада у основној школи.У Ваљевској школској управи, којој припадају и школе у Лозници, једносменски рад одвија се и у нашој школи у Драгинцу.Према речима Светлане Алимпић Ђокић, директорке наше школе, у програм продуженог једносменског рада укључена је само матична школа без издвојених одељења.Испуњавамо све услове конкурса које су тражили из министарства, а имамо сагласност и Савета родитеља и Школског одбора.