Школска слава Свети Сава - 27.01.2018.

У нашој школи 27.јануара 2018., обележена је школска слава.Програм је започет химном Светом Сави.Уследило је обраћање директора школе, Велизара Кондића.Представом "Аеродром" вероучитељ Драган Радичевић окупио је ученике различитих узраста и интересовања и приказао шта би се догодило ако би се Свети Сава појавио на неочекиваном месту.Дружење је завршено наступом ученика петог разреда: Тијане Перић, Јелене Марић, Мине Тодоровић и Александра Малетића(блок флаута).Неке од фотографија су:

Школска слава Свети Сава-27.01.2015.

У нашој школи, као и у другим школама у Србији, 27.јануара 2015., обележена је школска слава.Пријатељи, ученици и наставници, родитељи, представници цркве и локална заједнице, својим присуством су увеличали овај дан, посвећен великану нашег рода Светом Сави, утемељивачу наше цркве, најумнијем просветитељу нашег народа, државотворцу и првом архиепископу, првом књижевнику и творцу свеколике српске духовности.

Свечани програм уз ломљење славског колача почео је у 9:30 часова а по завршетку програма у зборници школе уприличен је коктел поводом Савиндана и добијања прознања "Благодарје".

Онда се присутнима обратио директор школе а после њега и ученици, водитељи програма.
У оквиру програма ученици наше школе извели су представу "Где то идеш". Аутор представе је Драган Радичевић.

Да је расположење било задовољавајуће показују и ове фотографије:
Шта се дешавало у позадини?

Програм је завршен обраћањем водитеља програма:"Име Светог Саве уписано је златним словима у нашој историји.Зато Савино дело и дух треба да нам буду путоказ којим треба да ходамо."