пoчетна: органи школе: угледни часови: секције: фотогалерија: огласна табла: професионална орјентација: контакт:

ТАКМИЧЕЊА- школска 2022-2023.

Maрт, 2023.

У месецу марту реализована су такмичења из следећих области :

географија, књижевна олимпијада, математика, физика, хемија и Градска смотра рецитатора.

Директорка школе похваљује све учеснике који су узели учешће на такмичењима као и предметне наставнике

који су их за иста припремили.

ПОСЕБНЕ ПОХВАЛЕ ИМАЈУ СЛЕДЕЋИ УЧЕНИЦИ:

ГЕОГРАФИЈА:

• Филип Тешић (седми разред, предметни наставник- Југослава Ђурић- 3.место на општинском нивоу такмичења)
  • Тијана Алексић (осми разред, предметни наставник- Југослава Ђурић- 2.место на општинском нивоу такмичења)

МАТЕМАТИКА:

• Дариа Гвозденовић (трећи разред, предметни наставник- Милена Пантић- 3.место на окрућном нивоу такмичења)
  • Теа Игњатовић (четврти разред, предметни наставник- Гордана Стефановић- похвала на окрућном нивоу такмичења)

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА:

• Тијана Алексић (осми разред, предметни наставник- Велизар Кондић- 1.место на окружном нивоу такмичења)

ФИЗИКА:

• Филип Тешић (седми разред, предметни наставник- Драган Аврамовић- 2.место на окружном нивоу такмичења)

ХЕМИЈА: