ОБЕЛЕЖЕНИ НОВОГОДИШЊИ И БОЖИЋНИ ПРАЗНИЦИ-29.12.2017.

У петак, 27.12.2017. у нашој школи одржана је приредба у којој су учествовали ученици наше школе.Школа је попримила свечани и празнични изглед од јелки, украса, паноа и других празничних радова које су ученици уз помоћ својих наставника и учитеља на секцијама припремили-погледајте.Изведене су представе:Оцене, Ординација, Картон сити, Модна ревија, Како се развијала пекара Тодоровић.Представе су припремљене са великим ентузијазмом и љубављу.Наши ученици, њихови родитељи и запослени у школи пропратили су програм са пуно смеха и задовољства.После програма уследило је дружење запослених.

Жири, у саставу:

• Велизар Кондић, директор
  • Јасмина Андрић, педагог
  • Душица Аћимовић, наставник ликовне културе

донео је одлуку да прва награда припадне представи-Картон сити.

После прoграма уследило је дружење запослених.

НАША ШКОЛА У ОКТОБРУ 2014.

У НОВОГОДИШЊЕ И БОЖИЋНЕ ПРАЗНИКЕ СА ОСМЕХОМ-МАСКЕМБАЛ

За крај првог полугодишта у нашој школи, у петак, 27.12.2013. године, припремљен је Новогодишњи програм. Ученици нижих и виших разреда, насмејали су све присутне.Програм је био занимљив и оргиналан.Своје маске показали су ученици нижих и виших разреда.Маскембалу су, поред ученика и наставника присуствовали и родитељи ученика.

СВОЈЕ МАСКЕ НАЈПРЕ СУ ПРЕДСТАВИЛИ УЧЕНИЦИ НИЖИХ РАЗРЕДА
УСЛЕДИЛЕ СУ МАСКЕ ВИШИХ РАЗРЕДА
ПОБЕДНИЧКЕ МАСКЕ
1.МЕСТО

2.МЕСТО

Тако је гласао жири у саставу:

1. Славица Николић-библиотекар
  2. Јованка Мијић-наставник биологије
  3. Неда Трипковић-наставник ликовне културе

После маскембала и завршетка програма уследило је дружење запослених уз свирку и диван глас колеге.

РАДУЈМО СЕ НОВОГОДИШЊИМ И БОЖИЋНИМ ЧЕСТИТКАМА-школска 2013/2014.
...
sl1